logo
Wersja dla niedowidzących
  Gmina Susz
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 INFORMACJE OGÓLNE
minus Dane podstawowe
minus Ważniejsze Instytucje
 ORGANA WŁADZY
plus Rada Miejska
minus Burmistrz Susza
 PRAWO LOKALNE
minus Statut Gminy Susz
plus Budżet
plus Uchwały Rady Miejskiej
plus Interpretacje przepisów
 URZĄD MIEJSKI
minus Organizacja urzędu
   minus Komórki organizacyjne
   minus Regulamin naboru na wolne stanowiska urzędnicze
minus Godziny urzędowania
plus Praca w urzędzie
plus Rejestry, ewidencje i oświadczenia
minus Rejestr instytucji kultury
plus Ochrona Danych Osobowych
plus Załatwianie spraw obywateli
plus ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
plus NIERUCHOMOŚCI
plus Łowiectwo
minus Wnioski - susza 2018
plus Ogłoszenia i informacje
plus Obwieszczenia urzędowe
plus Raporty
plus Zarządzenia Burmistrza Susza
plus Ochrona Środowiska
minus GOSPODARKA ODPADAMI
plus WYBORY - ogłoszenia - obwieszczenia
plus Petycje
minus Działalność lobbingowa
plus Dostępność
 INNE
plus Jednostki organizacyjne
plus Jednostki pomocnicze
plus Oświadczenia majątkowe
plus Programy i plany gminne
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
plus Programy współpracy Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi
plus Ogłoszenia - informacje
minus Wzory dokumentów i informacje praktyczne
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
 Sprawy do załatwienia
 Podział administracyjny kraju
 Urzędy pracy w Polsce
 Urzędy skarbowe w Polsce
A A A


Kompetencje Pok. Stanowisko Imię i Nazwisko Ozn. komórki Tel. wew. / bezpośredni

Burmistrz Susza

101A

Burmistrz

Marcin Mądry

Br.

 przez sekretariat
Zastępca burmistrza

101B

Zastępca burmistrza Aleksandra Dwórznik Brz.  przez sekretariat

Sekretarz Gminy Susz

105

Sekretarz

Małgorzata Podogrodzka

Sek.

 przez sekretariat

Referat Finansowy i Budżetu

Fn

 

Skarbnik Gminy Susz

103

Skarbnik

Joanna Kosuda

Fn.I

 przez sekretariat

Stanowisko ds. księgowości budżetowej gminy

104

Inspektor

Katarzyna Sztuka

Fn.II

25 /
89 5374 161

Główna księgowa budżetu oświaty

114

Główny księgowy

Joanna Lewandowska

Fn.III

37 /
89 5374 175

Stanowisko ds. płac

115

Inspektor

Grażyna Wątrobska

Fn.IV

38 /
89 5374 176

Stanowisko ds. dochodów i wydatków budżetowych

115

Inspektor

Małgorzata Pyrzewska

Fn.V

39 /
89 5374 177

Stanowisko ds. obsługi kasowej gminy

109

Starszy referent

Marta Dietrichkeit

Fn.VI

28 /
89 5374 164

Stanowisko ds. rozliczeń finansowych

111

Inspektor

Magdalena Nickel

Fn.VII

33 /
89 5374 169
Stanowisko ds. księgowości budżetowej

107

Referent Karolina Komorowska Fn.VIII 27 /
89 5374 163
Stanowisko ds. księgowości budżetowej

104

Referent Emilia Meller Fn.IX 25 /
89 5374 161
Stanowisko ds. księgowości i obsługi kasowej oświaty

111

Starszy referent

Justyna Pietrzak

Fn.X 33 /
89 5374 169

Referat Podatków i Opłat Lokalnych

POL

 

Stanowisko ds. wymiaru podatków

108

Kierownik

Anna Wawer

POL.I

29 /
89 5374 165

Stanowisko ds. podatków i opłat

108

Inspektor

Ewa Jeziorek

POL.II

24 /
89 5374 160
Stanowisko ds. księgowości podatków i opłat

106

Inspektor Magdalena Pandurović-Gapys POL.III 26 /
89 5374 162
Stanowisko ds. księgowości opłat za gospodarowanie odpadami 106 Inspektor Monika Goik-Chaja POL.IV 30 /
89 5374 166
Stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych 107 Inspektor Anna Bonkowska POL.V 27 /
89 5374 163

Referat Nieruchomości i Rolnictwa

NiR  

Stanowisko ds. mienia komunalnego

209

Kierownik

Agnieszka Suszyńska

NiR.I

54 /
89 5374 192

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i rolnictwa

208

Inspektor

Martyna Rząca

NiR.II

57 /
89 5374 195

Stanowisko ds. gospodarki gruntami nierolnymi

208

Inspektor

Marzena Urbańska

NiR.III

58 /
89 5374 196

Referat Organizacji

Or

 

Stanowisko ds. kadr

212

Kierownik

Monika Scheffler

Or.I

61 /
89 5374 209

Stanowisko ds. organizacyjnych

102

Inspektor Alicja Maciąg

Or.II

20 /
89 5374 156

Stanowisko ds. techniczno-kancelaryjnych

102

Inspektor Dorota Piecek

Or.III

20 /
89 5374 156

Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska

GOŚ  

Stanowisko ds. gospodarki odpadami

110 Kierownik Mariusz Witkowski

GOŚ.I

32 /
89 5374 168

Stanowisko ds. ochrony środowiska

110

Referent

Katarzyna Suska

GOŚ.II

32 /
89 5374 168
Stanowisko ds. gospodarki odpadami 109A Inspektor Joanna Domagalska GOŚ.III  31 /
89 5374 167
Stanowisko ds. ochrony środowiska 109A Młodszy referent Magdalena Lipka GOŚ.IV 31 /
89 5374 167

Referat Rozwoju i Utrzymania

RU  

Stanowisko ds. zamówień publicznych

204A

Kierownik

 

RU.I

56 /
89 5374 194

Stanowisko ds. rozwoju lokalnego

204

Starszy referent Marta Pomarańska

RU.II

55 /
89 5374 193

Stanowisko ds. infrastruktury komunalnej 203 Inspektor Krzysztof Kander RU.III 40 /
89 5374 178
Stanowisko ds. drogownictwa 203 Inspektor Tomasz Pacan RU.IV 44 /
89 5374 182
Stanowisko ds. inwestycji i utrzymania 203 Młodszy referent Marlena Adamek RU.V 45 /
89 5374 183
Stanowisko ds. promocji i komunikacji społecznej 204 Młodszy referent Monika Rzemieniewska RU.VI 55 /
89 5374 193

Samodzielne Stanowiska

 

Samodzielne stanowisko ds. urbanistyki, architektury i estetyki

207

Starszy referent

Monika Śliwińska

Ua

51 /
89 5374 189
Samodzielne stanowisko ds. obsługi rady miejskiej 202 Inspektor Iwona Pacan RM 48 /
89 5374 186

Samodzielne stanowisko ds. informatyki i publikacji elektronicznych

210

Informatyk urzędu

Dariusz Dańczyszyn

Inf.

60 /
89 5374 208
Samodzielne stanowisko ds. informatyki 210 Informatyk Cezary Maćkiewicz Inf.I 59 /
89 5374 197
Samodzielne stanowisko ds. zarządzania kryzysowego 213 Inspektor Justyna Sobocińska ZK 46 /
89 5374 184

Samodzielne stanowisko - Kierownik USC

4

Kierownik

Kamila Mądra

USC

41 /
89 5374 179

Samodzielne stanowisko ds. dowodów osobistych

2

Inspektor

Paulina Zakrzewska

DO

42 /
89 5374 180

Samodzielne stanowisko ds. ewidencji ludności i ewidencji działalności gospodarczej

2

Inspektor /
Z-ca kierownika USC
Aleksandra Skolimowska

EL

43 /
89 5374 181
Samodzielne stanowisko ds. organizacyjnych Burmistrza 101 Sekretarka Karolina Szmiszke Or.B. 53 /
89 5374 191
Samodzielne stanowisko ds. zasobów mieszkaniowych i użytkowych 207 Inspektor Magdalena Jaremicz ZM 52 /
89 5374 190
Samodzielne stanowisko Inspektor ochrony danych i kontroli zarządczej 2 Inspektor Monika Konicz IOD 36 /
89 5374 174
Samodzielne stanowisko ds. zdrowia, kultury i sportu 113 Referent Ewelina Brzezińska ZKS 35 /
89 5374 171
Samodzielne stanowisko ds. oświaty 113 Referent Marta Suska 34 /
89 5374 170

Dzwoniąc na ogólny numer urzędu 55-278-60-15 po zapowiedzi wybieramy tonowo numer wewnętrzny lub czekamy na zgłoszenie się sekretariatu. Uwaga! Wszystkie rozmowy telefoniczne są rejestrowane.

Ilość odwiedzin: 153347
Nazwa dokumentu: Komórki organizacyjne
Osoba, która wytworzyła informację: Inf.-Dariusz Dańczyszyn
Osoba, która odpowiada za treść: Sek.- Małgorzata Podogrodzka
Osoba, która wprowadzała dane: Inf.I - Cezary Maćkiewicz
Data wytworzenia informacji: 2003-06-19 09:41:22
Data udostępnienia informacji: 2003-06-19 09:41:22
Data ostatniej aktualizacji: 2024-06-03 11:35:10

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner